Blog | DŘEVOČAL

Blog

Anatomický polštář - nezbytný společník

Anatomické polštáře z elastické líné pěny skvěle napomáhají udržení krční páteře v anatomické poloze a poskytují tak její dokonalou podporu.

Používáme ekologické lepidlo

Ekologie je v dnešní době velký pojem. V podstatě se jedná o specifický způsob, jak vnímáme svět. A protože firmě DŘEVOČAL s.r.o. není naše planeta lhostejná, rozhodli jsme se používat ekologické lepidlo k lepení jednotlivých komponentů matrací.

Matrace Lisa

Rádi bychom Vám představili novinku roku 2021: matraci LISA.

Matrace Lima

Nejoblíbenější a nejprodávanější matrací z našeho velkého výběru je sedmizónová sendvičová matrace Lima, která se stala již čtyřikrát za sebou Produktem roku na nákupním serveru heureka.cz.

Rošty

Kvalitní lamelový rošt vytváří s naší matrací dokonalý pár. Přinášíme Vám několik rad, jak dosáhnout správné kombinace, aby byla matrace ještě pohodlnější a měla delší životnost.

Jak se zbavit nespavosti?

Jestli máte problémy s usnutím, přečtěte si o doporučeních, která uvádějí vědecké studie.

Kolik spánku potřebujeme?

Kolik spánku vlastně člověk potřebuje? To je velmi individuální. Záleží především na věku. Jinou potřebu spánku má miminko a jinou senior.

Matrace Irené

Matrace Irené je jedinečná svým složením, kde se snoubí kvalita materiálů s promyšlenou technologií výroby.

O spaní

Každý člověk stráví spánkem v průměru jednu třetinu svého života. Spánek je pro naše tělo velmi důležitý, protože díky němu regenerujeme naše psychické a fyzické síly.